Hledám spoluhráče

Značka: Rock, pop, bigbít, alternativa, písničky

Pojďme se bavit!

Najdou se tu pohodové lidičky, kterým chybí sdílení hudby v podobě společného hraní?

Skládám svoje písničky, ale také rád hraji a zpívám převzatou tvorbu. S přítelkyní pracujeme na písničkách jiných interpretů a hrajeme zatím menší, převážně soukromé akce. V tuto chvíli si zbytek kapely pouštíme z podkladů, ale rádi bychom místo toho uvítali nadšené a spolehlivé muzikanty.

(O mé historii se toho více dozvíte na úvodní stránce)

Zatím chci dělat hlavně covery a souběžně občas přidat i vlastní věc.
(pokud by se našel někdo, koho oslovila pouze moje tvorba a ostatní ho nezajímá :-), určitě se o tom můžeme pobavit a razit i tuhle cestu)

Největší radost by nám v tuto chvíli udělal příchozí klávesák či klávesačka (pokud bude i zpívat, tak je to hodně velké plus). Měli bychom tak trio, které může vyrazit na hraní oslav a svateb (pár jich je už v plánu). V žádném případě to ale nemusí končit jen u malých akcí .

Rádi bychom uvítali v kapele i nadšeného basáka, kterému nevadí bubeník ze samplu. (Náš bubeník je pro tento rok k dispozici zřídka kvůli časově náročnému zaměstnání)

Několik písniček z vlastní tvorby najdete na těchto stránkách v sekci Moje tvorba :-). Jedná se již o starší kousky, brzy snad budou k slyšení nové. Co se týče coverů, nynější playlist rád zašlu na vyžádání do mailu, ale aspoň pro představu, co hrajeme, nebo na čem se pracuje, uvádím pár skladeb:

Animal Instinct – The Cranberries, Bosorka – Elán, Černá a bílá – Milan Daim, Fax – Argema (Fox on the Run – Sweet), Chci zas v tobě spát – David Koller, It´s No Good – Depeche Mode, Když muž se ženou snídá – Karel Gott, Lekná – No Name, Mám pocit – Iné Kafe, Modrý pondělí – Argema, Nikdy nic nebylo – Sto zvířat, Not About Us – Genesis, O lásce – Iveta Bartošová, Otlučená srdce – Roman Dragoun, Tlaková níž – Banket (Richard Müller), Venku je na nule – Chinaski, Vloupám se – O5 a Radeček, Wherever You Will Go – The Calling, Zvoník – Scarlett Rose,…

Nabízím přátelský a férový přístup ! Spolehlivost je pro mne samozřejmostí ! Totéž očekávám od Vás, od Tebe ! Pohoda ve zkušebně, na podiu, i mimo něj, je základ ! 🙂